Naše „Béčka“ slavila jeden rok

Nikitky potomci Berenika, Bert, Barnabáš a Benjamin od Lesní paní oslavili 8. září svoje první narozeniny. Je až neuvěřitelné, jak rychle to uteklo a jak moc vyrostli. Všichni se ve svých rodinách mají báječně a svým páníčkům přináší spoustu radosti. Benji toho za jeden rok života procestoval víc než já za celý život, Bertík chodí rád na dlouhé procházky do lesa, Berenika je skvělá a milovaná lovecká fenka a Barnabášek je také loveckým společníkem. Přejeme jim hodně zdraví!!!

Návštěva Hubertových potomků v CHS z Vajlenky

Vrh "L" z VajlenkyV srpnu jsme navštívili Hubertovy potomky v chovatelské stanici „z Vajlenky“. Všechna štěňátka (6 kluků a 3 holky) byla překrásná, veselá, vyrovnaná, pěkně stavěná…  Návštěvu malých raubířů jsme si báječně užili a těšíme se, že o nich ještě uslyšíme. Přejeme jim do dalšího života hodně zdraví, lásky a psích radostí! A novým páníčkům, ať jim dělají radost, jako nám dělá taťka Hubert. Celý příspěvek

Hubert a Eve se stali podruhé rodiči

A je to tady! Hubert se stal opět otcem. V noci ze 17. na 18. května se v rakouské chovatelské stanici Spoorfinder fence Eve Just Merry narodilo 5 štěňátek – 2 kluci a 3 holky v barvách hnědobílá, černobílá a černobílá s pálením.
Hubertovo potomstvo se tak rozrostlo na rovných 30 a my z toho máme velkou radost :-) .

štěňata Eve a Huberta štěňata Eve a Huberta

Hubert se stal hrdým otcem

Dne 3. května se v chovatelské stanici „vom Steprather Wald“ narodilo fence Gucci a našemu Hubertovi 10 krásných štěňátek  – 7 kluků a 3 holčičky v barvě černobílá, hnědobílá a černobílá s pálením. Přejeme Gucci hodně síly a zdraví, protože s takovou nadílkou se bude mít co otáčet.

Gucci_2 prvni_den